لنت ترمز کفشکی عقب وانت مزدا

لنت ترمز کفشکی عقب وانت مزدا

پیش از صحبت درباره لنت ترمز کفشکی عقب وانت مزدا، بهتر است به توضیح مختصری درباره تاریخچه حضور این خودرو در ایران بپردازیم.

خودروی مزدا محصول شرکت خودروسازی ژاپنی مزدا می باشد. که در سال 1931 شروع به کار کرد. البته این شرکت، فعالیت رسمی خود را از سال 1920 میلادی، با تولید ابزار، لوازم یدکی و ماشین آلات آغاز کرد. و حدود یک دهه پس از فعالیتش، اتومبیل سازی را آغاز کرد. در طول دوران جنگ جهانی دوم هم، برای ارتش ژاپن، اسلحه، توپ و ادوات نظامی تولید می کرد.

مشخصات لنت ترمز کفشکی عقب وانت مزدا

جنس: فلزی و فاقد آزبست
نوع: کفشکی
کاربرد: لنت ترمز عقب وانت مزدا
دارای ترمزگیری عالی و عمر طولانی

مزدا وانت در ایران:

گروه بهمن خودرو در سال 1338، شروع به مونتاژ وانت سه چرخ های مزدا کرد. نام این گروه در آن سال ها، «شرکت سهامی ایران خلیج کو» بود. که در حدود سال های دهه پنجاه، با توسعه حوزه فعالیت خود، به ساخت و مونتاژ وانت های مزدا روی آورد.

نخستین گروه از تولیدات آن سالها با نام فامیلیا عرضه گشت، که در ایران آخرین نسل آن با نام «مزدا 323» معروف بود. طی سالیان بعد این گروه، مزدا 1600 و در ادامه مزدا 2000 را در سبد تولیدات خود قرار داد. که می توان گفت این دو خودرو دو رقیب اصلی برای پیکان وانت در صنعت حمل بار بوده اند.

گروه بهمن خودرو که حالا تبدیل به یک هولدینگ بزرگ در صنعت خودروسازی شده است، در سال های اخیر به تولید مدل جدیدی از وانت مزدا  با نام کارا، در دو نوع موتور 1700 سی سی و 2000 سی سی پرداخت. مزدا کارا قابلیت حمل بار بین 500 کیلوگرم برای نسخه های دو کابین و 800 کیلوگرم برای نسخه های تک کابین را داراست.

فروش لنت ترمز کفشکی عقب مزدا وانت (توان لنت)

ازمزایای مهم وانت های مزدا، وزن پایین این خودروها در مقایسه با وانت نیسان است که باعث عملکرد بهتر در شتاب‌های بالا می گردد. اما با این وجود، سیستم ترمزگیری نه چندان قوی این سری از خودروها، همیشه گلایه رانندگان را به دنبال داشته است.

سیستم ترمزگیری خودروهای باری هم در جاده های شهری و هم در جاده های کوهستانی، همیشه با خطرات بسیاری رو به رو بوده است. از این رو تولید لنت ترمز با کیفیت برای این خودروها، از اهمیت بالاتری برخوردار است. و البته برای تولیدکنندگان با چالش بیشتری هم همراه است.

لنت عقب مزدا وانت

خودروی مزدا در محور جلو، دارای سیستم دیسکی و در محور عقب، سیستم هلالی است. سیستم هلالی از لنت ترمز کفشکی بهره می برد.

شرکت توان لنت آریا، تمام تلاش خود را می کند تا با بهره گیری از نیروهای جوان و متخصص، به تولید لنت های کفشکی انواع خودروهای داخلی بپردازد.

برای مشاوره در خصوص خرید لنت ترمز کفشکی عقب وانت مزدا می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.