لنت ترمز کفشکی عقب رنو ال 90

لنت ترمز کفشکی عقب رنو ال 90

پیش از توضیح درباره ی لنت ترمز کفشکی عقب رنو ال 90، باید اندکی درباره تارخچه حضور این خودرو در ایران بپردازیم.

خودروی ال 90 در سال 1386 به بازار خودروی ایران عرضه شد و در مدت کوتاهی برخلاف ظاهر زمخت و امکانات نسبتا محدودتر به سایر خودروها توانست اعتماد مشتریان را جلب کند. اما از مزیت های این خودرو می توان به استهلاک کم، مصرف مناسب و کابین جادار اشاره کرد که بر روی طراحی بی روح آن سایه انداخته است.

مشخصات لنت ترمز کفشکی عقب رنو L90

جنس: فلزی و فاقد آزبست

نوع: کفشکی

کاربرد: لنت ترمز عقب ال 90

دارای ترمزگیری عالی و عمر طولانی

رنو ال 90 در بازار ایران و جهان

خودروی تندر 90، یا همان لوگان در ابتدا قرار بود جایگزین خودروی پیکان شود. زیرا این خودرو در بازار جهانی به عنوان یک سدان اقتصادی معرفی شده بود. و توانسته بود به واسطه ی کیفیت بالای ساخت و دوام آن، بازار خوبی در جهان پیدا کند.

تندر 90 پس از طی مراحل تست و طراحی، در سال 1386 به طور مشترک توسط ایران خودرو و سایپا، تولید خود را شروع کرد. البته در ابتدا توفیق چندانی نیافت، زیرا مشتریان بر این باور بودند که دارای طراحی قدیمی می باشد. و ترجیح می دادند از خودروی سمند، 206 و 405 استفاده کنند. اما با آغاز دهه ی 90، و تحریم های بین المللی علیه ایران، این خودرو به عنوان یک خودروی با کیفیت، مورد توجه قرار گرفت.

رنو ال 90 در سه مدل دنده دستی، دنده اتومات، و پلاس به بازار ایران عرضه گشت. که از نظر طراحی بدنه، و امکانات با هم متفاوت هستند. اما در نهایت همه ی آنها، بسیار قوی و پرشتاب، فرمان پذیری خوب، کابین جادار و صندوق عقب با فضای مناسب هستند.

تولید کننده لنت ترمز کفشکی عقب ال 90

خودروی رنو ال 90، در محور جلو دارای سیستم ترمز دیسکی و در محور عقب دارای سیستم ترمز کاسه ای یا کفشکی می باشد.

استفاده از سیستم ترمز کاسه­ ای تنها در خودروسازی کشورمان مرسوم نیست، بلکه هنوز هم بسیاری از خودروهای اقتصادی جهان، با ترمزهای کاسه­ ای در محور عقب تولید می­ شوند. ضمن اینکه این روزها، برخی از خودروهای تولید داخل هم بصورت استاندارد در هر چهار چرخ به ترمز دیسکی مجهز هستند. برخلاف باور عمومی، ترمزهای کاسه ای بطور معمول و در شرایط برابر از ترمزهای دیسکی ضعیف­تر نیستند و حتی به دلیل بزرگتر بودن لنت هایشان می­ توانند توان ترمزگیری بیشتری هم داشته باشند. ضمن آنکه دوام بیشتری دارند و کمتر نیاز به مراقبت پیدا می­ کنند.

لنت ترمز کفشکی رنو ال 90

ما در شرکت توان لنت آریا، لنت ترمز کفشکی همه ی خودروهای داخلی را تولید کرده و با بهترین کیفیت و بسته بندی در اختیار مشتریان خود قرار می­ دهیم.

برای خرید لنت ترمز کفشکی عقب ال 90 می­ توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

با ما در زمان درست، در مکان درست بایستید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.